MDF7-12S-2.54DSA(96)
MFR.Part #
MDF7-12S-2.54DSA(96)
JLCPCB Part #
C17379594
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 1 12P 2.54mm 250V 3A 5mm Gold Through Hole 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS