MDF7-14D-2.54DSA(95)
MFR.Part #
MDF7-14D-2.54DSA(95)
JLCPCB Part #
C5768075
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 14P 2 2.54mm 2.54mm 250V 3A 5mm Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS