MDF6-4DP-3.5DS(23)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
MDF6-4DP-3.5DS(23)
JLCPCB Part #
C17679945
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 2 2 2x2P 3.5mm 300V 4P 6A Brass Right Angle Tin UL94V-0 White Plugin Wire To Board Connector ROHS