HIF3FC-20PA-2.54DS(91)
MFR.Part #
HIF3FC-20PA-2.54DS(91)
JLCPCB Part #
C17323950
Package
Push-Pull
Description
-55℃~+85℃ 10 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P 3A Brass Right Angle UL94V-0 Push-Pull Wire To Board Connector ROHS