HIF3FC-20PA-2.54DSA(91)
MFR.Part #
HIF3FC-20PA-2.54DSA(91)
JLCPCB Part #
C17248443
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 10 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 20P 2x10P Brass Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS