HIF3FB-10DA-2.54DSA(69)
MFR.Part #
HIF3FB-10DA-2.54DSA(69)
JLCPCB Part #
C6268601
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 10P 1A 2 2.54mm 2.54mm 200V 9.5mm Through Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS