FX30B-2S-3.81DSA
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
FX30B-2S-3.81DSA
JLCPCB Part #
C3320146
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-55℃~+105℃ 1 16A 16mm 250V 2P 3.81mm Copper alloy Square Hole Tin 插件,P=3.81mm Female Headers ROHS