DF60-2P-10.16DS(27)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF60-2P-10.16DS(27)
JLCPCB Part #
C7471555
Package
Push-Pull,P=10.16mm
Description
-55℃~+105℃ 1 10.16mm 1kV 1x2P 2 2P 45A Black Copper alloy Gold Right Angle UL94V-0 弯插,P=10.16mm Wire To Board Connector ROHS