HNC2-2.5P-2DS(02)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HNC2-2.5P-2DS(02)
JLCPCB Part #
C3334439
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1 2.5mm 250V 2P 3mm 5mm 6.5mm Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=2.5mm Pin Headers ROHS