DF1-8P-2.5DSA(05)
MFR.Part #
DF1-8P-2.5DSA(05)
JLCPCB Part #
C17266772
Description
-30℃~+85℃ 2.5mm 250V 3A 8P Plugin Wire To Board Connector ROHS