DF1-2P-2.5DS(05)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1-2P-2.5DS(05)
JLCPCB Part #
C17203045
Package
Plugin
Description
-30℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A PA Phosphor Bronze Right Angle Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS