FH64MA-19S-0.25SHW(99)
MFR.Part #
FH64MA-19S-0.25SHW(99)
JLCPCB Part #
C5700799
Package
SMD,P=0.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.12mm 0.25mm 0.5mm 19P Gold Hinged Lid Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=0.25mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS