DF1-2P-2.5DSA(05)
MFR.Part #
DF1-2P-2.5DSA(05)
JLCPCB Part #
C17280236
Description
-30℃~+85℃ 2.5mm 250V 2P 3A Plugin Wire To Board Connector ROHS