DF1EC-15P-2.5DSA(35)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1EC-15P-2.5DSA(35)
JLCPCB Part #
C17283886
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A Brass PA Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS