DF1B-18P-2.5DS(01)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1B-18P-2.5DS(01)
JLCPCB Part #
C17658624
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 1 18 18P 1x18P 2.5mm 250V 3A Brass Right Angle Push-Pull Wire To Board Connector ROHS