DF1B-13P-2.5DS(01)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1B-13P-2.5DS(01)
JLCPCB Part #
C17522644
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 3A Brass Right Angle UL94V-0 White Push-Pull Wire To Board Connector ROHS