DF13-8P-1.25DS(20)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13-8P-1.25DS(20)
JLCPCB Part #
C597874
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 1.25mm 150V 1A 1x8P 8 8P Right Angle UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS