DF13-3P-1.25DS(50)
MFR.Part #
DF13-3P-1.25DS(50)
JLCPCB Part #
C17430063
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x3P 3 3P Brass PA Right Angle UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS