GVZ1E477M1010CNVC
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
GVZ1E477M1010CNVC
JLCPCB Part #
C2983387
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF 820mA@100kHz 90mΩ@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS