CD110226M2G0816VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD110226M2G0816VFL
JLCPCB Part #
C7499973
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 100mA@120Hz 16mm 2000hrs@105℃ 22uF 3.5mm 400V 8mm Plugin,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS