CD110224M1H0511VFL
Extended
Manufacturer
HRK
MFR.Part #
CD110224M1H0511VFL
JLCPCB Part #
C7499915
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 220nF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS