HP6018D4-33
MFR.Part #
HP6018D4-33
JLCPCB Part #
C648820
Package
DFN-4-EP(1x1)
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 3.3V 300mA 6.5V Enable Fixed Positive DFN-4-EP(1x1) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS