PH1257-LT-10
MFR.Part #
PH1257-LT-10
JLCPCB Part #
C2939404
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 10 10P 15.8mm 1x10P 4.25mm 4.73mm Beige LCP PH Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS