PH1250-WT-02P
MFR.Part #
PH1250-WT-02P
JLCPCB Part #
C2939411
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
1 1.25mm 1x2P 2 2P 3.57mm 5.25mm 7.5mm Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS