DC-023A-1.65
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
DC-023A-1.65
JLCPCB Part #
C19712358
Description
-20℃~+70℃ 1.65mm 30V 500mA DC Power Jack Through Hole 插件 DC Power Connectors ROHS