MK-12D13G2-B弹线环保
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
MK-12D13G2-B弹线环保
JLCPCB Part #
C2939275
Package
插件-3P,8.5x3.5mm
Description
10,000 Cycles 12V 2N 3.5mm 300mA 8.5mm Black No PC Pin Rectangular Button Right Angle Without Bracket 插件-3P,8.5x3.5mm Tactile Switches ROHS