HYCW3D-05FPC20-200B
Extended
Manufacturer
HOAUC
MFR.Part #
HYCW3D-05FPC20-200B
JLCPCB Part #
C53436607
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.5mm 200mA 20P 30V Copper alloy Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Gold Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS