W2001100-3PY2123
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
W2001100-3PY2123
JLCPCB Part #
C47665762
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 200V 2A 2mm 3 3P 4.75mm 6mm 8mm Copper alloy PA66 PH Right Angle Tin UL94V-2 Yellow Push-Pull,P=2mm Wire To Board Connector ROHS