A25411200-5PB2113-H25C30
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
A25411200-5PB2113-H25C30
JLCPCB Part #
C49840877
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 5P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS