A25410530-14PB2111-H25C75
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
A25410530-14PB2111-H25C75
JLCPCB Part #
C49840869
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x7P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS