W125112K-13PW2431
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
W125112K-13PW2431
JLCPCB Part #
C42382917
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13 13P 19.5mm 1A 1x13P 4.35mm 5mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass GH LCP Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS