HLK-20M24L
MFR.Part #
HLK-20M24L
JLCPCB Part #
C19632446
Package
DIP,54x30mm
Description
-25℃~+60℃ 0.1W 1 120V~350V 20W 220mVp-p 24V 28mm 30mm 3kV 54mm 830mA 85% 85VAC~265VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±0.2% DIP,54x30mm AC-DC Power Modules ROHS