HLK-30M15
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
HLK-30M15
JLCPCB Part #
C2761167
Package
DIP,57.5x33.6mm
Description
0.1W 150mVp-p 15V 22.5mm 2A 30W 32mm 3kV 56mm 70V~350V 85VAC~264VAC 91% Short Circuit Protection、Over Current Protection ±0.4% DIP,57.5x33.6mm AC-DC Power Modules ROHS