HLK-10M12BL
MFR.Part #
HLK-10M12BL
JLCPCB Part #
C54450913
Package
插件,47.5x28.5mm
Description
-25℃~+60℃ 0.1W 1 10W 120V~350V 120mVp-p 12V 22mm 28.5mm 3kV 47.5mm 83% 85VAC~265VAC 900mA AC/DC-DC 插件,47.5x28.5mm AC-DC Power Modules ROHS