HLK-10D2412B
MFR.Part #
HLK-10D2412B
JLCPCB Part #
C474038
Package
Plugin
Description
1 1.5kV 10W 12V 18V~36V 830mA 86% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS