HLK-10M05C
MFR.Part #
HLK-10M05C
JLCPCB Part #
C54450889
Package
插件,47.5x28.5mm
Description
-25℃~+60℃ 0.1W 10W 120V~350V 120mVp-p 22mm 28.5mm 2A 3kV 47.5mm 5V 85% 85VAC~265VAC AC/DC-DC 插件,47.5x28.5mm AC-DC Power Modules ROHS