HLK-15M05C
Extended
Manufacturer
HI-LINK
MFR.Part #
HLK-15M05C
JLCPCB Part #
C5380171
Package
Plugin,47.5x25.5mm
Description
0.1W 100mVp-p 120V~350V 15W 22mm 28.5mm 3.3A 3kV 47.5mm 5V 83% 85VAC~265VAC AC/DC-DC ±0.2% 插件,47.5x25.5mm AC-DC Power Modules ROHS