LM4040CIM3-10/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM4040CIM3-10/TR
JLCPCB Part #
C49023282
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃ 100ppm/℃ 100uA 10V 15mA 180uVrms Fixed ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS