HG1507MDT-ADJ/TR
MFR.Part #
HG1507MDT-ADJ/TR
JLCPCB Part #
C2987286
Package
TO-252-4
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1.2V~37V 150kHz 2mA 3A 40V Adjustable Buck Buck TO-252-4 DC-DC Converters ROHS