AP1501-ADJ/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
AP1501-ADJ/TR
JLCPCB Part #
C356719
Package
TO-263-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.23V~37V 150kHz 3A 4.5V~40V Adjustable Buck Buck Built-in TO-263-5 DC-DC Converters ROHS