LM2575T-12
Extended
Manufacturer
HGC(Huaguan Semicon)
MFR.Part #
LM2575T-12
JLCPCB Part #
C398082
Package
TO-220-5
Description
0℃~+85℃ 1 12V 1A 4.75V~40V 52kHz Buck Buck Built-in TO-220-5 DC-DC Converters ROHS