LM2575T-3.3
Extended
Manufacturer
HGC(Huaguan Semicon)
MFR.Part #
LM2575T-3.3
JLCPCB Part #
C398080
Package
TO-220-5
Description
0℃~+85℃ 1 1A 3.3V 4.75V~40V 52kHz 5mA Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS