VTD1E471M1010
Extended
Manufacturer
HEADCON
MFR.Part #
VTD1E471M1010
JLCPCB Part #
C226211
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS