VT11V470M0605
Extended
Manufacturer
HEADCON
MFR.Part #
VT11V470M0605
JLCPCB Part #
C226203
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS