HDGCPH2.54-PZS-01-09
MFR.Part #
HDGCPH2.54-PZS-01-09
JLCPCB Part #
C19725269
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 2.54mm 3A 3mm 8.5mm 9P Brass Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS