HDGC1501WRA-9P-2
MFR.Part #
HDGC1501WRA-9P-2
JLCPCB Part #
C53135765
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x9P 3.6mm 5mm 9 9P Beige Surface Mount,Vertical 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS