HDGC127-PS2-18
MFR.Part #
HDGC127-PS2-18
JLCPCB Part #
C45359088
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2x18P 36P Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS