0.5K-AX-36PWBG
MFR.Part #
0.5K-AX-36PWBG
JLCPCB Part #
C2911997
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 2mm 36P Bottom Contact Slide Lock Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS