HDGC1255WR-S-20P
MFR.Part #
HDGC1255WR-S-20P
JLCPCB Part #
C53144540
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x20P 2.65mm 20 20P 30mm 5.7mm Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS