HDGC1251WR-S-2P
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
HDGC1251WR-S-2P
JLCPCB Part #
C2936203
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x2P 2 2P 3.5mm 50V Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS